WLICZONE W CENĘ

PARKING

Na terenie obiektu jest możliwość zaparkowania pojazdu. Nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego. Teren parkingowy  jak i całego obiektu jest ogrodzony i zamykany. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają kamery skierowane na parking. 

SIEĆ WIFI

W każdym miejscu na terenie obiektu jest dostęp do sieci WiFi dla naszych gości. W razie jakichkolwiek trudności z zalogowaniem zapraszamy do kontaktu z gospodarzem obiektu.

PLAC ZABAW

Przy naszym obiekcie znajduje się plac zabaw dla dzieci, który umili pobyt niejednemu maluchowi. 

W skład placu zabaw wchodzi duża huśtawka, huśtawka dla niemowląt, zjeżdzalnia, huśtawka potrójna, piaskownica i zabawki oraz trampolina.

DOSTĘP DO KUCHNI

Umożliwiamy naszym gościom korzystanie z kuchni zlokalizowanej na parterze budynku. W kuchni znajduje się pełne wyposażenie tak aby można było przygotować różnorodne dania na każdy z trzech posiłków.

Jest możliwość zakupienia śniadań za dodatkową opłatą. Wiadomość u gospodarza obiektu. W przypadku grup istnieje także możliwość wykupienia obiadokolacji- ustalane wcześniej z gospodarzem.

 

DWIE JADALNIE

Jadalnie mogą służyć do spożywania posiłków w ciągu dnia jak i mogą być miejscem spotkań grup gości. Na jadalni jest zlokalizowany telewizor. Przy grupach możemy także zapewnić catering przy organizacji wieczorków zapoznawczych/ kolacji/ wieczorków muzyczno-tanecznych/ wieczorków z kapelą góralską . Wszystko do ustalenia z gospodarzem przed planowanym terminem przyjazdu.

GRILL I TEREN ZIELONY

Gościom chcącym usmażyć grilla udostępniamy miejsce do grillowania z całym sprzętem. Obok placu zabaw znajduje się stół z krzesłami gdzie można spożyć posiłek bądź zapraszamy na jedna z dwóch jadalni zlokalizowanych w naszym obiekcie.

ZAINTERESOWANY NOCLEGIEM W NASZYM OBIEKCIE? ZAPRASZAMY

Obiekt zlokalizowany jest przy głównej drodze prowadzącej w linii prostej na Gubałówkę

Adres: Szlak Papieski 92, 34-424 Bańska Wyżna

Telefon : (+48) 886 352 388

 (+48) 696 670 316

Email: noclegi@przydzwonku.pl